SAĞLIĞINIZ BİZE EMANET

Konaklama Hizmetleri

Sağlığınız Bize Emanet..

Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının kavşak konumundaki Türkiye'nin tüm şehirlerinde sayısız konaklama alternatifleribulunmaktadır. Tedavi hizmeti almak amacı ile ülkemize geldiğinizde sizlere en kaliteli ve merkezi otellerde konaklama imkânı sunulacaktır.

Türkiye'de tedavi olmaya karar verdiğiniz andan itibaren, Sağlık Hizmetleri Türkiye tarafından dilediğiniz konaklama merkezinde rezervasyon işlemleriniz organize edilecek ve havaalanı transferiniz sonrasında konaklama tesisine yerleştirileceksiniz.

Lüks hastane oda veya süitlerinde sizle beraber bir refakatçiniz de konaklama imkânı bulacaktır.

Konaklama tesisine yerleşim sonrası sağlık merkezi ile ulaşımınızı sağlayacak araçlarımız sizler için tahsis edilmektedir. Tedavinin aciliyeti veya hastanın sağlık durumuna göre, hastane ulaşımlarında özel ambulans hizmeti de sunulmaktadır.

SENİN İÇİN

DEĞER

İLETİŞİME GEÇİN

FIRSATI YAKALAYIN

Hizmetlerimiz

Sağlık Danışmanlığı
Türkiye’de tedavi olmak istediğiniz hastalığınız veya yaptırmak istediğiniz medikal işlemler için bize göndereceğiniz belgeleriniz, hekimlerimiz tarafından…………………

Uçak Biletleri
Türkiye’de tedavi olmaya kadar verdiğiniz andan itibaren süreciniz başlar, tedavi planlaması doğrultusunda, ekibimiz tarafından uçak biletleriniz temin..

Vip Transfer
Belirlenen gün ve saatte sizin için görevlendirilen asistanımız tarafından hava alanında karşılanırsınız. Önceden yapılan tedavi programınıza göre……………….

Konaklama Hizmetleri
Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının kavşak konumundaki Türkiye’nin tüm şehirlerinde sayısız konaklama alternatifleri bulunmaktadır. Tedavi hizmeti almak amacı ile ülkemize……………….

Tercümanlık
Türkiye’deki tedavi süreciniz boyunca; tedavinizi gerçekleştirecek ekip ile görüşmelerinizde, transfer ve konaklama süreçlerinizde………………

Şehir Turları
Belirlenen gün ve saatte sizin için görevlendirilen asistanımız tarafından hava alanında karşılanırsınız. Önceden yapılan tedavi programınıza göre……………….

Hemen Ücretsiz Teklif Alın