SAĞLIĞINIZ BİZE EMANET

Sağlık Danışmanlığı

Sağlığınız Bize Emanet..

Türkiye'de tedavi olmak istediğiniz hastalığınız veya yaptırmak istediğiniz medikal işlemler için bize göndereceğiniz belgeleriniz, hekimlerimiz tarafından kullanılan ortak bilgi havuzunda görüntülenir ve tedaviniz hakkında görüşleri alınır. Ekibimiz sizlerin şikayetleri ve beklentileri ile ilgili olarak en doğru ve en iyi hizmeti alabileceği alanında uzman ve deneyimli hekimleri seçer. Sizlerin tercih edeceği doktor ile sizin adınıza gerekli ön görüşmeyi gerçekleştirerek tedavi planını oluşturulur. Sağlık Hizmetleri Ekibi tedaviniz boyunca tüm süreçlerinde yanınızda olarak, Türkiye'de kendi ülkenizde gibi hissetmeniz için gerekli tüm rahatlığı ve konforu sağlar.

- Tedavi bilgilendirme için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Bir çok doktorun ortak bir alanda yorumlarını almakla beraber sizlerin en uygun tedaviye yönlendirilmesinde büyük rol üstlenmekteyiz.
Firmamızca asıl gayemiz Türkiye'de sağlık sektöründe kullanılan son teknolojilerle sizlerin en sağlıklı bir şekilde tedavinizi üstlenmektedir.
Türkiye'de Nasıl Tedavi Olabilirim ?

SENİN İÇİN

DEĞER

İLETİŞİME GEÇİN

FIRSATI YAKALAYIN

Hizmetlerimiz

Sağlık Danışmanlığı
Türkiye’de tedavi olmak istediğiniz hastalığınız veya yaptırmak istediğiniz medikal işlemler için bize göndereceğiniz belgeleriniz, hekimlerimiz tarafından…………………

Uçak Biletleri
Türkiye’de tedavi olmaya kadar verdiğiniz andan itibaren süreciniz başlar, tedavi planlaması doğrultusunda, ekibimiz tarafından uçak biletleriniz temin..

Vip Transfer
Belirlenen gün ve saatte sizin için görevlendirilen asistanımız tarafından hava alanında karşılanırsınız. Önceden yapılan tedavi programınıza göre……………….

Konaklama Hizmetleri
Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının kavşak konumundaki Türkiye’nin tüm şehirlerinde sayısız konaklama alternatifleri bulunmaktadır. Tedavi hizmeti almak amacı ile ülkemize……………….

Tercümanlık
Türkiye’deki tedavi süreciniz boyunca; tedavinizi gerçekleştirecek ekip ile görüşmelerinizde, transfer ve konaklama süreçlerinizde………………

Şehir Turları
Belirlenen gün ve saatte sizin için görevlendirilen asistanımız tarafından hava alanında karşılanırsınız. Önceden yapılan tedavi programınıza göre……………….

Hemen Ücretsiz Teklif Alın