SAĞLIĞINIZ BİZE EMANET

Estetik Cerrahi

Sağlığınız Bize Emanet..

Estetik cerrahi, kişinin görünümünü iyileştirmek veya değiştirmek amacıyla gerçekleştirilen cerrahi prosedürleri içeren bir tıp dalıdır. Bu tür cerrahi işlemler, genellikle estetik nedenlerle yapılır ve kişinin daha iyi hissetmesini ve kendine güvenini artırmasını amaçlar. Estetik cerrahi, vücudun farklı bölgelerindeki şekil, simetri ve genel görünümü iyileştirmek için kullanılır.
Estetik cerrahi, aşağıdaki gibi birçok farklı prosedürü içerebilir:
Rinoplasti (Burun Estetiği): Burunun boyutunu, şeklini veya fonksiyonunu iyileştirmek için yapılır.
Meme Estetiği: Meme büyütme, meme küçültme, meme dikleştirme veya meme rekonstrüksiyonu gibi prosedürler içerir.
Liposuction: Yağ emme işlemidir ve vücutta istenmeyen yağ birikimlerini azaltmak için kullanılır.
Karın Germe (Abdominoplasti): Karın bölgesinin sıkılaştırılması ve düzleştirilmesi amacıyla yapılır.
Yüz Germe (Yüz Liftingi): Yüzdeki yaşlanma belirtilerini azaltmak için kullanılır.
Göz Kapağı Estetiği (Blefaroplasti): Üst ve alt göz kapaklarının sarkmasını ve yaşlanma belirtilerini düzeltmek için yapılır.
Botoks ve Dolgu İşlemleri: Kırışıklıkları düzelten enjeksiyon işlemleridir.
Vücut Kontur Estetiği: Kalça, uyluk veya popo gibi vücut bölgelerinin şeklini iyileştirmek için yapılır.
Kepçe Kulak Düzeltme (Otoplasti): Kulakların görünümünü düzeltmek amacıyla yapılır.
Dövme Kaldırma: Kalıcı dövmelerin lazer veya cerrahi yöntemlerle çıkarılması işlemidir.
Estetik cerrahi işlemleri genellikle bir kişinin fiziksel görünümünü iyileştirmek, gençleştirmek veya düzeltmek için tercih edilir. Ancak bu işlemler tıbbi nedenlerle de yapılabilir, örneğin meme rekonstrüksiyonu gibi. Herhangi bir estetik cerrahi prosedürünün potansiyel riskleri ve sonuçları olduğundan, bu tür işlemleri düşünmeden önce bir plastik cerrahi uzmanıyla görüşmek önemlidir.

Hizmetlerimiz

Sağlık Danışmanlığı
Türkiye’de tedavi olmak istediğiniz hastalığınız veya yaptırmak istediğiniz medikal işlemler için bize göndereceğiniz belgeleriniz, hekimlerimiz tarafından…………………

Uçak Biletleri
Türkiye’de tedavi olmaya kadar verdiğiniz andan itibaren süreciniz başlar, tedavi planlaması doğrultusunda, ekibimiz tarafından uçak biletleriniz temin..

Vip Transfer
Belirlenen gün ve saatte sizin için görevlendirilen asistanımız tarafından hava alanında karşılanırsınız. Önceden yapılan tedavi programınıza göre……………….

Konaklama Hizmetleri
Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının kavşak konumundaki Türkiye’nin tüm şehirlerinde sayısız konaklama alternatifleri bulunmaktadır. Tedavi hizmeti almak amacı ile ülkemize……………….

Tercümanlık
Türkiye’deki tedavi süreciniz boyunca; tedavinizi gerçekleştirecek ekip ile görüşmelerinizde, transfer ve konaklama süreçlerinizde………………

Şehir Turları
Belirlenen gün ve saatte sizin için görevlendirilen asistanımız tarafından hava alanında karşılanırsınız. Önceden yapılan tedavi programınıza göre……………….

Hemen Ücretsiz Teklif Alın