SAĞLIĞINIZ BİZE EMANET

Branşlarımız

Tedavi Yöntemlerimiz

Diş Tedavileri
Diş tedavileri, ağız ve diş sağlığını iyileştirmek veya sorunları tedavi etmek amacıyla uygulanan……………

Saç Ekimi
Saç ekimi, saç dökülmesi veya kellik sorunlarını çözmek amacıyla kullanılan cerrahi bir işlemdir. Bu işlem, kişinin kendi saç foliküller…..

Kontrollü Diyet
Kontrollü diyet, belli bir hedefe ulaşmak veya belirli bir sağlık durumunu yönetmek için önceden planlanmış ve dikkatlice izlenen…..

Estetik Cerrahi
Estetik cerrahi, kişinin görünümünü iyileştirmek veya değiştirmek amacıyla gerçekleştirilen cerrahi………………….

Lazer Epilasyon
Lazer epilasyon veya lazerle epilasyon, istenmeyen tüylerin kalıcı olarak azaltılmasına veya tamamen yok edilmesine……………….

Hizmetlerimiz

Sağlık Danışmanlığı
Türkiye’de tedavi olmak istediğiniz hastalığınız veya yaptırmak istediğiniz medikal işlemler için bize göndereceğiniz belgeleriniz, hekimlerimiz tarafından…………………

Uçak Biletleri
Türkiye’de tedavi olmaya kadar verdiğiniz andan itibaren süreciniz başlar, tedavi planlaması doğrultusunda, ekibimiz tarafından uçak biletleriniz temin..

Vip Transfer
Belirlenen gün ve saatte sizin için görevlendirilen asistanımız tarafından hava alanında karşılanırsınız. Önceden yapılan tedavi programınıza göre……………….

Konaklama Hizmetleri
Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının kavşak konumundaki Türkiye’nin tüm şehirlerinde sayısız konaklama alternatifleri bulunmaktadır. Tedavi hizmeti almak amacı ile ülkemize……………….

Tercümanlık
Türkiye’deki tedavi süreciniz boyunca; tedavinizi gerçekleştirecek ekip ile görüşmelerinizde, transfer ve konaklama süreçlerinizde………………

Şehir Turları
Belirlenen gün ve saatte sizin için görevlendirilen asistanımız tarafından hava alanında karşılanırsınız. Önceden yapılan tedavi programınıza göre……………….

Hemen Ücretsiz Teklif Alın