SAĞLIĞINIZ BİZE EMANET

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Sektörünün en güveniliri Sağlık Turizmi alanına Health Travel Turkey markası ile 2023 yılında adım attık.

Bunu sağlayabilmek için de mesleki tecrübesi ve halka ilişkilerdeki başarısının yanı sıra ileri teknolojiyi kullandığı teknik alt yapısı, kalifiye personelleri, hizmet sonrası devam eden ilişkiler gibi ayırt edici unsurlarda üstün başarı gösteriyoruz.

Müşterilerimizin beklenti, ihtiyaç ve önerilerini kusursuz biçimde yerine getirebilmek için şimdiye kadar kat ettiğimiz yol, hep beraber göreceğimiz başarı dolu gelecek günlerin habercisidir.

Health Travel Turkey Müşterilerinin Türkiye'ye adım atmalarından itibaren tüm süreci yakınen takip ederek, evlerine dönene kadar her türlü detayı en ince ayrıntısına kadar takip eder ve müşterilerin evlerine sağlıklı ve mutlu dönmeleri için en yüksek özeni gösterir.

Dr. Bayhan ŞURUH

SEO

YIL
+ 0
There is nothing to show here!
Slider with alias gallery-1 not found.

Aşamalarımız

1

Başvuru

Bize; gerek yurtdışındaki yaygın ofiz ağımız üzerinden, 7/24 çağrı merkezimizden, sitemizdeki iletişim kanalları üzerinden ( e-mail, whatsapp ) ulaşabilirsiniz.

2

Hızlı Medikal Değerlendirme

Hastalarımız alanının en iyisi olan hekimlerin tıbbi değerlendirmelerine hızlı bir şekilde erişim sağlama imkânına sahip olurlar. Hastalarımızın durumunu 24 saat içinde değerlendirilerek hastaya dönüş yaparız.

3

Doktor Muayene ve Medikal Tedavi

Tedavi planlaması doğrultusunda hastane ve doktor randevu organizasyonunu ayarlarız. Operasyon merkezimiz; hastalarımızın tüm tedavi süreçlerini takip eder, hastalarımız ve yakınlarını düzenli olarak bilgilendiririz.

4

Tedavi Sonrası Takip

Hastamız tedavi sonrası ülkesine döndükten sonra sağlık durumunu takip ediyor ve gerektiği durumlarda tedavi eden doktor ile online konsültasyon düzenleniyoruz.

Promosyon Seçenekleri

Kampanya ve Promosyon seçeneklerimiz belirli dönemlerde burada yer alacaktır.

Tecrübe & Kalite

"SAĞLIĞINIZ BİZE EMANET"

Normal

$ 7.000

HEPSİ DAHİL

Popüler

$ 10.000

REZERVASYON

Avantajlı

$ 15.000

REZERVAYON

Hemen Ücretsiz Teklif Alın